Dział techniczny

Złącza ciesielskie Simpson Strong-Tie z symbolem CE

Dromet dostarcza tylko najlepsze złącza ciesielskie


SIMPSON STRONG-TIE to pierwsza firma oferująca okucia budowlane oznakowane symbolem CE

Oznakowanie produktów symbolem CE zwiększa przejrzystość w kwestiach ich jakości i bezpieczeństwa, ponieważ aby uzyskać prawo do tego znaku muszą one spełniać szereg jasno zdefiniowanych kryteriów.

Aby móc znakować swoje produkty symbolem CE producent musi spełnić trzy warunki:

  • udowodnić zgodność produktu z wymaganiami Dyrektywy budowlanej 89/106/EWG
  • wdrożyć system kontroli produkcji
  • wydać deklarację zgodności

Obowiązkowe oznakowanie CE

W Unii Europejskiej oznakowanie symbolem CE jest warunkiem wprowadzenia do obrotu trójwymiarowych okuć budowlanych do konstrukcji drewnianych. Simpson Strong-Tie chce stać na czele kampanii o większą przejrzystość i wyższą jakość - wiele z produktów tego producenta jest już oznaczonych symbolem CE.

Kupując okucia budowlane szukaj symbolu CE

Symbol CE jest gwarancją bezpiecznego i wszechstronnie przetestowanego produktu. Firma Simpson Strong-Tie posiada supernowoczesne centra produkcyjne w Danii, Wielkiej Brytanii i Francji. Inwestuje w swoje centra więcej, niż jakikolwiek inny producent okuć budowlanych. Klient kupujący okucia budowlane oznakowane symbolem CE może mieć więc pewność, że produkt jest najwyższej jakości i spełnia wszelkie wymagania Dyrektywy budowlanej.

Oznakowanie CE wymaga, aby produkty spełniały sześć kluczowych wymogów Europejskiej Dyrektywy Budowlanej 89/106/EWG:


 

DROMET - sprawdzony dostawca złącz ciesielskich SIMPSON STRONG-TIE

Wieloletnia współpraca obu firm (Dromet i Simpson Strong-Tie) owocuje w postaci rozwiniętego łańcucha dostaw, oraz dopracowanego serwisu posprzedażowego. Kontrahenci firmy Dromet zawsze mają dostęp do szerokiego wachlarza produktowego z katalogu Simpson Strong-Tie, jak również mogą liczyć na atrakcyjne ceny oferowanego asortymentu.

Szczególnie polecamy regał ekspozycyjny, który swoją atrakcyjną formą doskonale eksponuje się w każdym punkcie handlowym (zobacz szczeg.)