Program lojalnościowy

Program „Nagrody i Promocje” został stworzony po to, aby nagradzać stałych klientów za dokonywane zakupy w firmie Dromet. Jego największym atutem jest bardzo bogaty katalog nagród. W 16 kategoriach zamieściliśmy kilkaset atrakcyjnych produktów od sprzętu AGD, RTV po zabawki, biżuterię i kosmetyki.

Przy wyborze prezentów kierowaliśmy się zasadą – każdy znajdzie coś dla siebie.

Program polega na zbieraniu punktów i zapisywaniu ich na indywidualnym koncie.

Za każde wydane 60 zł/netto na zakupy w naszej firmie otrzymują Państwo 1 punkt. Podstawą do naliczenia punktów na indywidualnym koncie jest dokonanie terminowych płatności za zakupy.

Po zebraniu odpowiedniej liczby punktów możecie Państwo je wymienić na prezenty z Katalogu Nagród. Każda nagroda ma przypisaną wartość punktową, potrzebnych do jej odebrania. Aktualny katalog nagród jest dostępny na stronie www.milowezakupy.pl.

Chęć przystąpienia do programu należy zgłosić swojemu opiekunowi handlowemu. Punkty za dokonywane zakupy będą naliczane od momentu potwierdzenia przez naszego pracownika faktu przypisania firmy do programu.

Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów zgłaszają Państwo zapotrzebowanie na wybraną przez siebie nagrodę kontaktując się ze swoim opiekunem handlowym, bądź telefonicznie dzwoniąc na nr. +48 46 856 67 00.

Nagroda jest dostarczana do Państwa jak najszybciej. Nagroda jest wysyłana kurierem bądź pocztą bez żadnych dodatkowych kosztów. Nagrodę można również odebrać osobiście w siedzibie Dromet.

Nagrody prezentowane na stronie www.milowezakupy.pl są identyczne jak te dostarczane przy realizacji punktów. W wyjątkowych przypadkach, przykładowo kiedy dany produkt został wycofany przez producenta lub dystrybutora, zawsze oferujemy Państwu artykuł o takich samych lub lepszych parametrach.

Dokładamy również wszelkich starań aby kolory produktów odpowiadały tym na zdjęciach – niestety nie jest to możliwe w 100% przypadków. Może się również zdążyć że rzeczywisty wygląd nagród może nieco odbiegać od tego prezentowanego na zdjęciach. Jednakże są to sytuacje marginalne powodowane zmianą designu produktu przez jego producenta.

Dlaczego warto:

  • różnorodność nagród – ponad 200 produktów
  • duża rozpiętość punktowa – skorzystać z programu mogą zarówno osoby które kupują dużo, jak i te które kupują trochę mniej
  • nieograniczony czas trwania (zgodnie z regulaminem)
  • jasne i przejrzyste reguły – bez ukrytych „haczyków”

Katalog nagród:

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w programie nagrodami.

Katalog on-line:

www.milowezakupy.pl

Każdy uczestnik programu "Nagrody i Promocje" musi przestrzegać i spełniać wszystkie punkty regulaminu programu. Regulamin dostępny jest u naszych przedstawicieli handlowych.