Oferty pracy

Przedstawiciel handlowy, nr ref. PH0117

Data publikacji: 2017-02-07

Opis stanowiska:
  • efektywna sprzedaż oraz koordynowanie bieżących spraw klientów;
  • pozyskiwanie nowych klientów;
  • konstruktywna współpraca w strukturach firmy;
  • sporządzanie bieżących analiz oraz raportów dotyczących serwisowanych klientów;
  • cykliczne spotkania z klientami;
  • monitorowanie zamówień w realizacji oraz przedstawionych ofert;
  • budowanie lojalnych relacji z klientami;
  • intensywny kontakt z klientami telefoniczny i bezpośredni;
  • raportowanie aktywności sprzedażowych w systemie CRM;
  • aktualizacja wiedzy branżowej

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta;
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami;
  • zdolność analitycznego myślenia oraz szybkiego wyciągania wniosków;
  • komunikatywność;
  • odważna i otwarta postawa;
  • efektywna organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów;
  • prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do podróży służbowych;
  • preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej/handlowej/logistycznej;
  • mile widziane wykształcenie wyższe.

Oferujemy:
  • praca w stabilnej firmie w przyjaznej atmosferze;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pakiet socjalny.