Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Szybki kontakt:

+48 661331215

Oferta pracy

Dromet Systemy Zamocowań > Praca > Tokarz, Frezer nr ref. TF0817

Tokarz, Frezer nr ref. TF0817

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Obowiązki:

  • toczenie, obróbka skrawaniem,
  • kontrola jakości wykonanych detali,
  • wykonywanie elementów metalowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku tokarz, frezer lub pokrewnym,
  • motywacja,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Przesyłając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.