Polski producent elementów złącznych

46 856 67 00

Oferta pracy

Dromet Systemy Zamocowań > Praca > Regionalny Kierownik Działu Sprzedaży nr ref. RK0817

Regionalny Kierownik Działu Sprzedaży nr ref. RK0817

Opis stanowiska pracy

Do Twoich głównych zadań będzie należało:
  • realizacja celów sprzedażowych i budżetowych
  • rozwój sprzedaży poprzez efektywne zarządzanie grupą klientów
  • kreowanie nowatorskich rozwiązań sprzedażowych krótko i długoterminowych
  • zarządzanie zespołem sprzedażowym przedstawicieli handlowych
  • zarządzanie zmianą i współtworzenie rozwiązań na poziomie regionalnym i lokalnym
  • współdziałanie w tworzeniu wizerunku DROMET
  • coaching oraz szkolenie przedstawicieli handlowych podczas pracy na miejscu i w terenie
  • analiza rozwoju klientów oraz kontrola jakości usług
Nasze oczekiwania:
  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w handlu i sprzedaży bezpośredniej
  • doświadczenie w budowaniu strategii sprzedażowych
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym
  • znajomość programów Excel, Word
  • aktywne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy z CRM
  • wykształcenie wyższe (zarządzanie, ekonomia, marketing)
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, sprzedażowe i analityczne
  • umiejętność rozwoju kompetencji zespołu
  • znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  •  Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów zawierający: opiekę medyczną, kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie
Przesyłając swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.