Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Szybki kontakt:

+48 661331215

WAŻNE! Aktualności dotyczące działalności firmy w związku z wirusem COVID-19

zobacz komunikaty

Szanowni Państwo,

w związku z kryzysową sytuacją związaną z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 informujemy, że firma DROMET podjęła wszelkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom firmy, wszystkim współpracownikom i kontrahentom.

Jednocześnie informujemy, że nasza produkcja działa bez zakłóceń, wszystkie zapytania ofertowe, zamówienia i wysyłki towarów realizowane są na bieżąco. Część naszych pracowników bezpośrednio współpracujących z Klientami świadczy pracę zdalnie, co za tym idzie mogą Państwo bez problemu kontaktować się z nimi drogą telefoniczną lub mailową.

Mamy nadzieję, że niedogodności wynikające ze stanu zagrożenia epidemiologicznego są przejściowe i wspólnie uda się nam przejść przez ten trudny dla wszystkich czas.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami handlowymi:

Adres e-mail do zapytań:

biuro@dromet.pl

Złącza ciesielskie Simpson Strong-Tie z symbolem CE

Dromet Systemy Zamocowań > Dział techniczny / Blog > Złącza ciesielskie Simpson Strong-Tie z symbolem CE

Złącza ciesielskie Simpson Strong-Tie z symbolem CE

SIMPSON STRONG-TIE to pierwsza firma oferująca okucia budowlane oznakowane symbolem CE

Oznakowanie produktów symbolem CE zwiększa przejrzystość w kwestiach ich jakości i bezpieczeństwa, ponieważ aby uzyskać prawo do tego znaku muszą one spełniać szereg jasno zdefiniowanych kryteriów.

Aby móc znakować swoje produkty symbolem CE producent musi spełnić trzy warunki:

 

Obowiązkowe oznakowanie CE

W Unii Europejskiej oznakowanie symbolem CE jest warunkiem wprowadzenia do obrotu trójwymiarowych okuć budowlanych do konstrukcji drewnianych. Simpson Strong-Tie chce stać na czele kampanii o większą przejrzystość i wyższą jakość – wiele z produktów tego producenta jest już oznaczonych symbolem CE.

 

Kupując okucia budowlane szukaj symbolu CE

Symbol CE jest gwarancją bezpiecznego i wszechstronnie przetestowanego produktu. Firma Simpson Strong-Tie posiada supernowoczesne centra produkcyjne w Danii, Wielkiej Brytanii i Francji. Inwestuje w swoje centra więcej, niż jakikolwiek inny producent okuć budowlanych. Klient kupujący okucia budowlane oznakowane symbolem CE może mieć więc pewność, że produkt jest najwyższej jakości i spełnia wszelkie wymagania Dyrektywy budowlanej.

Oznakowanie CE wymaga, aby produkty spełniały sześć kluczowych wymogów Europejskiej Dyrektywy Budowlanej 89/106/EWG:

 

DROMET – sprawdzony dostawca złącz ciesielskich SIMPSON STRONG-TIE

Wieloletnia współpraca obu firm (Dromet i Simpson Strong-Tie) owocuje w postaci rozwiniętego łańcucha dostaw, oraz dopracowanego serwisu posprzedażowego. Kontrahenci firmy Dromet zawsze mają dostęp do szerokiego wachlarza produktowego z katalogu Simpson Strong-Tie, jak również mogą liczyć na atrakcyjne ceny oferowanego asortymentu.

Oferta złączy ciesielskich