Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Szybki kontakt:

+48 661331215

Nagrody i Promocje

Dromet Systemy Zamocowań > Nagrody i Promocje
Nagrody i promocje

PROGRAM „NAGRODY I PROMOCJE” SPRAWDŹ JAKIE TO PROSTE

Kupujesz w naszej firmie

Korzystanie z naszego programu nie wymaga żadnej dodatkowej aktywności z Twojej strony. Jedynie musisz zadeklarować chęć przystąpienia do programu.

ZAPISZ SIĘ DO PROGRAMU

Zbierasz punkty na swoim koncie

Każdy zakup w naszej firmie przekłada się na punkty naliczane na Twoim indywidualnym koncie. Im więcej kupujesz tym więcej punktów na Twoim koncie.

SPRAWDŹ ZASADY

Odbierasz zamówioną nagrodę

Po uzyskaniu odpowiedniej ilości punktów na swoim koncie, Zamawiasz wybraną nagrodę z naszego internetowego katalogu.

ZOBACZ NAGRODY

ZASADY PROGRAMU

Opis programu

Program „Nagrody i Promocje” został stworzony po to, aby nagradzać stałych klientów za dokonywane zakupy w firmie Dromet. W 8 kategoriach umieściliśmy wiele atrakcyjnych produktów od sprzętu AGD, RTV po zabawki, akcesoria sportowe i kosmetyki. Przy wyborze prezentów kierowaliśmy się zasadą – każdy znajdzie coś dla siebie. Największą zaletą jest możliwość zrealizowania dowolnego produktu jako nagrody z wybranego sklepu internetowego.

Działanie programu

Program polega na zbieraniu punktów i zapisywaniu ich na indywidualnym koncie. Za każde wydane 60 zł/netto na zakupy w naszej firmie otrzymują Państwo 1 punkt. Podstawą do naliczenia punktów na indywidualnym koncie jest dokonanie terminowych płatności za zakupy. Po zebraniu odpowiedniej liczby punktów możecie Państwo je wymienić na prezenty z Katalogu Nagród. Każda nagroda ma przypisaną wartość punktową, potrzebnych do jej odebrania. Aktualny katalog nagród jest dostępny na stronie https://dromet.pl/katalog-nagrod. Chęć przystąpienia do programu należy zgłosić swojemu opiekunowi handlowemu i wypełnić formularz znajdujący się na dole tej strony. Punkty za dokonywane zakupy będą naliczane od momentu potwierdzenia przez naszego pracownika faktu przypisania firmy do programu.

Odbieranie nagród

Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów zgłaszają Państwo zapotrzebowanie na wybraną przez siebie nagrodę kontaktując się ze swoim opiekunem handlowym, bądź telefonicznie dzwoniąc na nr. +48 46 856 67 00.

Nagroda jest dostarczana do Państwa jak najszybciej. Nagroda jest wysyłana kurierem bądź pocztą bez żadnych dodatkowych kosztów. Nagrodę można również odebrać osobiście w siedzibie Dromet.

Nagrody w programie

Nagrody prezentowane w katalogu nagród są identyczne jak te dostarczane przy realizacji punktów. W wyjątkowych przypadkach, przykładowo kiedy dany produkt został wycofany przez producenta lub dystrybutora, zawsze oferujemy Państwu artykuł o takich samych lub lepszych parametrach.

Dokładamy również wszelkich starań aby kolory produktów odpowiadały tym na zdjęciach – niestety nie jest to możliwe w 100% przypadków. Może się również zdążyć że rzeczywisty wygląd nagród może nieco odbiegać od tego prezentowanego na zdjęciach. Jednakże są to sytuacje marginalne powodowane zmianą designu produktu przez jego producenta.

ATRAKCYJNE NAGRODY

W katalogu nagród naszego programu znajduje się kilkadziesiąt atrakcyjnych nagród pogrupowanych w ponad 8 kategoriach. W naszym katalogu znajdują się nagrody zarówno dla Niej, dla Niego jak również dla dzieci. Nasza firma organizuje cykliczne promocje w których można zdobyć większą ilość punktów za te same zakupy lub wartość punktowa nagród jest obniżana.  Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej. Nie przegap żadnej okazji!

Katalog nagród:

PRZEJDŹ DO KATALOGU NAGRÓD

ZAPISZ SIĘ DO PROGRAMU

Uczestnictwo w naszym programie lojalnościowym musi zostać zgłoszone do naszego Przedstawiciela Handlowego oraz musi zostać potwierdzone. Po potwierdzeniu przypisania do programu przez naszego przedstawiciela handlowego Twoje zakupy będą premiowane punktami programu lojalnościowego. Uczestnictwo w naszym programie lojalnościowym jest dobrowolne.

Zgłoś się do programu „Nagrody i Promocje”:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z obsługą zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest DROMET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w ul. 3 Maja 4, Chylice Kolonia, 96-313 Jaktorów.
    Oświadczam, że jestem osobą upoważnioną do zgłoszenia firmy do programu "Nagrody i Promocje"
    Realizacja nagrody wymaga akceptacji regulaminu programu "Nagrody i Promocji". Treść regulaminu: Pobierz regulamin
    Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest DROMET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w ul. 3 Maja 4, Chylice Kolonia, 96-313 Jaktorów. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

Formularz zmiany danych lub usunięcia firmy z programu „Nagrody i Promocje”.

Każdy uczestnik programu "Nagrody i Promocje" musi przestrzegać i spełniać wszystkie punkty regulaminu programu: Pobierz regulamin