Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Szybki kontakt:

+48 661331215

PRODUKUJEMY ZAMOCOWANIA
OD 1994 ROKU

czytaj o nas
Dromet Systemy Zamocowań > O firmie

Historia

Historia firmy Dromet sięga roku 1994. Od samego początku profil działalności ukierunkowany był na produkcję. Pierwszym wyrobem firmy były łączniki pierścieniowe, wykorzystywane jako element montażowy w budownictwie. Już wtedy ideą nadrzędną przyświecającą działalności firmy była bezkompromisowa jakość. Polityka ta znalazła pozytywny oddźwięk rynku, który poszukiwał produktów o doskonałych parametrach, pochodzących z pewnego i rzetelnego źródła.

Dzięki mądremu zarządzaniu i przemyślanym inwestycjom firma z roku na rok odnotowywała intensywny rozwój. Szybko z rodzinnego zakładu oferującego ograniczony asortyment, Dromet zaczął przeistaczać się w lokalnego lidera dostarczającego szeroki wachlarz produktów z branży systemów zamocowań.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku firma systematycznie wprowadzała do oferty produkty najlepszych polskich i światowych producentów. Profil działalności ewoluował do produkcyjno-handlowego.

Podążając z duchem czasu Dromet otworzył się również na świat. W 1999r. światło dzienne ujrzała firmowa strona internetowa.

 

Rozwój firmy

Doświadczenie i kontakty handlowe zdobywane w młodzieńczych latach polskiej gospodarki wolno-rynkowej procentują dzisiaj. Wieloletnia współpraca z hutami, cynkowniami oraz innymi kooperantami owocuje w postaci terminowości dostaw, jakości i bezpieczeństwa naszych wyrobów.

Dzisiaj sygnujemy swoją marką szeroką gamę produktów z grupy: prętów gwintowanych kotew rozporowych, obejm metalowych i nakrętek. Kompletna oferta, uzupełniana o pozycje z rodziny: lin stalowych, łańcuchów, wkrętów, oraz wielu innych zawiera kilka tysięcy pozycji. Kształt i forma naszej oferty kształtowana jest w reakcji na potrzeby klientów i panujące, rynkowe trendy.

Nasza firma jest regularnym wystawcą na europejskich i krajowych targach branżowych. Jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym targowym kalendarzu są targi Fastener Fair. Na targach nawiązujemy relacje zarówno z dostawcami jak również z potencjalnymi klientami.

 

 


System zarządzania wg ISO 9001:2008

W dniu 30.07.2008 został przyznany naszej firmie certyfikat potwierdzający realizację założeń w zakresie systemu zarządzania jakością normy ISO 9001:2000.

ISO 9001:2000 Jest to międzynarodowa norma określająca wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w organizacji. ISO 9001:2000 jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w proces samodoskonalenia i naturalnie komponuje się z naszym mottem: „bezkompromisowa jakość”.

Jako producent wyrobów przeznaczonych na użytek rynku budownictwa musimy spełniać szereg surowych i szczegółowych norm. Na wyroby produkcyjne posiadamy aprobaty techniczne wydawane przez COBR Metalplast (obecnie ITB).

Aprobaty i Certyfikaty


Dromet dzisiaj

W kolejnych latach istnienia, Dromet obejmował swoją działalnością wszystkie większe ośrodki przemysłowe kraju. Obecnie, produkty firmy dostępne są w niemalże każdym zakątku kraju. Nasza działalność rozwinęła się również na kraje europejskie. Prowadzimy współpracę z partnerami z Europy Zachodniej, Środkowej oraz Ukrainy.

Produkty naszej firmy można obecnie kupić za pośrednictwem Internetu, sklepów stacjonarnych oraz rozbudowanej sieci przedstawicieli handlowych.

Rok 2016 był mocno przełomowy dla naszej firmy. W tym roku udało się ukończyć długo oczekiwaną inwestycję jaką byłą budowa nowoczesnej hali magazynowej z dodatkową przestrzenią handlową dla sklepu stacjonarnego. Dzięki przeniesieniu magazynu do nowego budynku znacząco zwiększyliśmy nasze możliwości logistyczne oraz przyspieszyliśmy czas obsługi zamówień. Równolegle z przeniesieniem magazynu wdrożyliśmy nowoczesny, komputerowy system zarządzania i obsługi logistyki.

Wspieranie lokalnych inicjatyw i odpowiedzialność społeczna

Przez wszystkie lata działalności nasza firma była i nadal jest obecna w życiu lokalnych społeczności. Na przestrzeni lat wspieraliśmy zarówno wydarzenia kulturalne, sportowe, obywatelaskie jak również angażowaliśmy się w pomoc najbardziej potrzebującym. Wierzymy, że podejmowane przez nas działania i obrany kierunek rozwoju przyczynia się do odnoszenia małych i dużych sukcesów – zarówno naszych, naszych partnerów biznesowych oraz rozwoju lokalnego społeczeństwa.

dyplom dla Dromet dyplom dla Dromet dyplom dla Dromet dyplom dla Dromet dyplom dla Dromet dyplom dla Dromet dyplom dla Dromet dyplom dla Dromet dyplom dla Dromet dyplom dla Dromet dyplom dla Dromet dyplom dla Dromet dyplom dla Dromet dyplom dla Dromet

Zobacz także:

Oferty Pracy Oferty Pracy
Atuty produkcji Atuty produkcji
Kontakt z firmą Kontakt z firmą