Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Szybki kontakt:

+48 661331215

WAŻNE! Aktualności dotyczące działalności firmy w związku z wirusem COVID-19

zobacz komunikaty

Szanowni Państwo,

w związku z kryzysową sytuacją związaną z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 informujemy, że firma DROMET podjęła wszelkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom firmy, wszystkim współpracownikom i kontrahentom.

Jednocześnie informujemy, że nasza produkcja działa bez zakłóceń, wszystkie zapytania ofertowe, zamówienia i wysyłki towarów realizowane są na bieżąco. Część naszych pracowników bezpośrednio współpracujących z Klientami świadczy pracę zdalnie, co za tym idzie mogą Państwo bez problemu kontaktować się z nimi drogą telefoniczną lub mailową.

Mamy nadzieję, że niedogodności wynikające ze stanu zagrożenia epidemiologicznego są przejściowe i wspólnie uda się nam przejść przez ten trudny dla wszystkich czas.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami handlowymi:

Adres e-mail do zapytań:

biuro@dromet.pl

Aktualności

Dromet Systemy Zamocowań > Aktualności > Dromet doceniony przez Polski Związek Karate Fudokan

Dromet doceniony przez Polski Związek Karate Fudokan

Firma Dromet została doceniona za wspieranie inicjatyw sportowych przez Polski Związek Karate Fudokan.

Firma Dromet od lat angażuje się czynnie w rozwój tej dyscypliny sportu, będąc partnerem strategicznym w organizowaniu zawodów rangi mistrzowskiej nie tylko na arenie krajowej, ale i zagranicznej.

Współpraca Firmy Dromet z Polskim Związkiem Karate Fudokan owocuje wieloma sukcesami zawodników w zawodach mistrzowskich, zawodnicy tej dyscypliny zdobywają medale w różnych kategoriach wiekowych w imprezach najwyższej rangi – Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata.

Rozwój tej dyscypliny sportu dzięki wsparciu Firmy Dromet nie przeszedł bez echa w środowisku sportowym, wkład Firmy Dromet w szczytny cel propagowania tej dyscypliny sportu został zauważony już wcześniej przez najwyższe organa władzy państwowej, praca trenerów karateków z Jaktorowskiego Klubu Karate ZANSHIN, została doceniona przez Minister Sportu Joannę Muchę, która przyznała nagrody Ministra Sportu za wyniki w pracy szkoleniowej oraz dyplomy gratulacyjne za sukcesy sportowe zawodników na arenie międzynarodowej w 2012 roku.