Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Szybki kontakt:

+48 661331215

WAŻNE! Aktualności dotyczące działalności firmy w związku z wirusem COVID-19

zobacz komunikaty

Szanowni Państwo,

w związku z kryzysową sytuacją związaną z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 informujemy, że firma DROMET podjęła wszelkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom firmy, wszystkim współpracownikom i kontrahentom.

Jednocześnie informujemy, że nasza produkcja działa bez zakłóceń, wszystkie zapytania ofertowe, zamówienia i wysyłki towarów realizowane są na bieżąco. Część naszych pracowników bezpośrednio współpracujących z Klientami świadczy pracę zdalnie, co za tym idzie mogą Państwo bez problemu kontaktować się z nimi drogą telefoniczną lub mailową.

Mamy nadzieję, że niedogodności wynikające ze stanu zagrożenia epidemiologicznego są przejściowe i wspólnie uda się nam przejść przez ten trudny dla wszystkich czas.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami handlowymi:

Adres e-mail do zapytań:

biuro@dromet.pl

Aktualności

Dromet Systemy Zamocowań > Aktualności > Dromet na Targach Fastener Fair Stuttgart w 2015 r.

Dromet na Targach Fastener Fair Stuttgart w 2015 r.

Targi Fastener Fair Stuttgart to jedno z najważniejszych imprez branżowych dla wystawców z branży elementów złącznych. Na targach pojawiają się producenci technologii i systemów zamocowań oraz dostawcy maszyn i narzędzi, jak również dystrybutorzy, dostawcy, inżynierowie i specjaliści z branży systemów zamocowań z całego świata.

Targi Fastener Fair Stuttgart to jedyne miejsce, gdzie można poznać nowe produkty i rozwiązania w zakresie systemów zamocowań, zbudować nowe i utrzymać istniejące kontakty handlowe, które zapewnią sukces Firmy w przyszłości.

Targi Fastener Fair w Stuttgardzie w 2013 roku przyciągnęły ponad 800 wystawców z całego świata, odwiedziło je ponad 10.600 zwiedzających, co potwierdza renomę targów jako wiodącą na świecie wystawę i najważniejszą imprezę branżową dla sektora systemów zamocowań.

Firma Dromet po raz kolejny bierze udział jako wystawca w Targach Fastener Fair.

Tegoroczne targi są w dniach 10-12 marzec 2015 r., miejsce Stuttgard, kraj: Niemcy.

Stoisko Firmy Dromet znajduje się w hali numer 8, stoisko T55.