Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Szybki kontakt:

+48 661331215

WAŻNE! Aktualności dotyczące działalności firmy w związku z wirusem COVID-19

zobacz komunikaty

Szanowni Państwo,

w związku z kryzysową sytuacją związaną z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 informujemy, że firma DROMET podjęła wszelkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom firmy, wszystkim współpracownikom i kontrahentom.

Jednocześnie informujemy, że nasza produkcja działa bez zakłóceń, wszystkie zapytania ofertowe, zamówienia i wysyłki towarów realizowane są na bieżąco. Część naszych pracowników bezpośrednio współpracujących z Klientami świadczy pracę zdalnie, co za tym idzie mogą Państwo bez problemu kontaktować się z nimi drogą telefoniczną lub mailową.

Mamy nadzieję, że niedogodności wynikające ze stanu zagrożenia epidemiologicznego są przejściowe i wspólnie uda się nam przejść przez ten trudny dla wszystkich czas.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami handlowymi:

Adres e-mail do zapytań:

biuro@dromet.pl

Aktualności

Dromet Systemy Zamocowań > Aktualności > Dromet partnerem akcji „Ogrody Integracji”

Dromet partnerem akcji „Ogrody Integracji”

Firma Dromet od lat angażuje się w projekty o charakterze charytatywnym.

Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych „Ogrody integracji” organizowany pod patronatem Starosty Powiatu Grodziskiego Pana Marka Wieżbickiego i Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w osobie Pani Grażyny Rymarczyk należy do tego typu inicjatyw o charakterze społecznym.

Firma Dromet ufundowała dla uczestników przeglądu nagrody rzeczowe i wspiera w ten sposób projekty, których celem jest budowanie klimatu prawdziwej więzi i integracji ludzi mniej sprawnych z otoczeniem.