Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Szybki kontakt:

+48 661331215

Aktualności

Dromet Systemy Zamocowań > Aktualności > DROMET partnerem Feeting Festiwal

DROMET partnerem Feeting Festiwal

W tym roku już po raz V jubileuszowy odbędzie się w Baranowie Feeting Festiwal „Róbmy Swoje”, czyli Festiwal Piosenek Wojciecha Młynarskiego. Tradycyjnym miejscem spotkań fanów twórczości Wojciecha Młynarskiego będzie Kościół Św. Jozefa Oblubieńca w Baranowie pod Warszawą. Tegoroczna edycja rozpocznie się w dniu 17 listopada o godz. 17.00. Partnerem imprezy kulturalnej została Firma DROMET.

Gościem specjalnym tegorocznego festiwalu będzie Marek Kaliszuk – polski aktor teatralny, musicalowy i filmowy oraz piosenkarz.

Marek Kaliszuk ukończył Państwowe Policealne Studium Wokalno-Aktorskie im. Danuty Baduszkowej w Gdyni oraz Wydział Wokalno-Aktorski gdańskiej Akademii Muzycznej.

W latach 2000-2015 Kaliszuk był związany z Teatrem Muzycznym w Gdyni. Współpracował także z Gliwickim Teatrem Muzycznym (od 2002) i Teatrem Wybrzeże w Gdańsku (od 2005).

W 2008 roku był uczestnikiem siódmej edycji programu Taniec z gwiazdami, emitowanego w telewizji TVN. Jego partnerką była Nina Tyrka, z którą zajął siódme miejsce[.

Jesienią 2014 roku wygrał drugą edycję programu Twoja twarz brzmi znajomo.

W czerwcu 2015 roku ukazał się singiel „I Won’t Stop”, zapowiadający debiutancką płytę studyjną piosenkarza. Od tego samego roku Kaliszuk reklamuje bank BGŻ BNP Paribas, a także jest jednym z wokalistów programu Jaka to melodia?.