Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Szybki kontakt:

+48 661331215

WAŻNE! Aktualności dotyczące działalności firmy w związku z wirusem COVID-19

zobacz komunikaty

Szanowni Państwo,

w związku z kryzysową sytuacją związaną z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 informujemy, że firma DROMET podjęła wszelkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom firmy, wszystkim współpracownikom i kontrahentom.

Jednocześnie informujemy, że nasza produkcja działa bez zakłóceń, wszystkie zapytania ofertowe, zamówienia i wysyłki towarów realizowane są na bieżąco. Część naszych pracowników bezpośrednio współpracujących z Klientami świadczy pracę zdalnie, co za tym idzie mogą Państwo bez problemu kontaktować się z nimi drogą telefoniczną lub mailową.

Mamy nadzieję, że niedogodności wynikające ze stanu zagrożenia epidemiologicznego są przejściowe i wspólnie uda się nam przejść przez ten trudny dla wszystkich czas.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami handlowymi:

Adres e-mail do zapytań:

biuro@dromet.pl

Aktualności

Dromet Systemy Zamocowań > Aktualności > Dromet stawia na rozwój

Dromet stawia na rozwój

W poniedziałek 4 lipca nastąpiło otwarcie salonu Metalmarket w nowym punkcie przy ul. Żyrardowskiej 22 w Grodzisku Mazowieckim. Klienci z niecierpliwością czekali na ten moment i tłumnie odwiedzili nowy salon Metalmarket.

Na klientów czekało wiele niespodzianek tego dnia, m.in. gadżety, kawa, napoje energetyczne z logo Metalmarket.

Nowe funkcjonalne przestrzenie sklepowe, parking dla klientów, dogodne usytuowanie przy trasie to niewątpliwe zalety nowego położenia sklepu Metalmarket w Grodzisku Mazowieckim.

W budynku, w którym mieści się salon Metalmarket znajduje się również nowo wybudowany magazyn Firmy Dromet. To kolejny etap rozwoju Firmy Dromet, która stawia na rozwój organiczny poprzez zwiększenie mocy przeładunkowych, zwiększenie powierzchni magazynowej oraz przyjazne rozwiązania dla klientów z obszaru logistyki i IT.

Sieć salonów Metalmarket jest częścią Grupy Dromet – wiodącego producenta systemów zamocowań i elementów złącznych.