Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Szybki kontakt:

+48 661331215

WAŻNE! Aktualności dotyczące działalności firmy w związku z wirusem COVID-19

zobacz komunikaty

Szanowni Państwo,

w związku z kryzysową sytuacją związaną z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 informujemy, że firma DROMET podjęła wszelkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom firmy, wszystkim współpracownikom i kontrahentom.

Jednocześnie informujemy, że nasza produkcja działa bez zakłóceń, wszystkie zapytania ofertowe, zamówienia i wysyłki towarów realizowane są na bieżąco. Część naszych pracowników bezpośrednio współpracujących z Klientami świadczy pracę zdalnie, co za tym idzie mogą Państwo bez problemu kontaktować się z nimi drogą telefoniczną lub mailową.

Mamy nadzieję, że niedogodności wynikające ze stanu zagrożenia epidemiologicznego są przejściowe i wspólnie uda się nam przejść przez ten trudny dla wszystkich czas.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami handlowymi:

Adres e-mail do zapytań:

biuro@dromet.pl

Aktualności

Dromet Systemy Zamocowań > Aktualności > Dromet wystawcą na 3 Targach Narzędziowo-Hydraulicznych w Kościerzynie

Dromet wystawcą na 3 Targach Narzędziowo-Hydraulicznych w Kościerzynie

W sobotę 31.08.2013 r. odbyła się trzecia edycja Targów Narzędziowo-Hydraulicznych TAD-MET 2013. Imprezę poprowadził znany prezenter Damian Śmigielski, a gościem specjalnym był Tomasz Kuchar – gwiazda polskich i europejskich rajdów samochodowych. W Kościerzynie pojawiło się około siedemdziesięciu wystawców z całej Europy, w tym Firma DROMET.

Targi rozpoczęły się od poświęcenia i otwarcia nowej siedziby firmy TAD-MET. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali właściciele Teresa i Tadeusz Ostrowscy. Targi w Kościerzynie doczekały się 3 edycji, pierwsza impreza tego typu miała miejsce w 2006 roku, następna rok później, na kolejną trzecią trzeba było poczekać trochę dłużej, ale zdaniem wszystkich odwiedzających bez wątpienia było warto.

Targi Narzędziowo – Hydrauliczne TAD-MET obfitowały w szereg licznych atrakcji, wśród których prym wiódł Tomasz Kuchar ze swoim show, popularne „bączki” na placu targowym wprawiły odwiedzających oraz wystawców w zachwyt nad umiejętnościami mistrza polskich i europejskich rajdów.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się również stanowisko panów Harrego i Marcina z popularnego programu „Dekoratornia”, którzy wykonywali podczas targów na żywo łóżko w kształcie samochodu sportowego. Panowie przez cały czas trwania imprezy udzielali darmowych porad w kwestii remontu, wykończenia, prac dekoratorskich.

Na targach nie sposób się było nudzić, konkurs wbijania gwoździ do celu, cięcie deski na dokładność, konkurs „Drwala” cięcie piłą motorową, pokaz najnowszej mody odzieży roboczej, wyścig Tomasza Kuchara z klientami na kosiarkach, wkręcanie wkrętów na czas, cięcie samochodu osobowego na kawałki, darmowa grochówka dla wszystkich… to tylko jedne z wielu atrakcji podczas targów, które odbyły się w Kościerzynie.

Firma DROMET wiodący producent systemów zamocowań, prętów gwintowanych, cybantów, trzpieni miał na targach własne stoisko pokazujące skalę możliwości produkcyjnych Firmy DROMET.

Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających oraz zaproszonych gości.

Targi odbyły się w nowo otwartej siedzibie Firmy TAD-MET w godz. 10.-18.00 i były znakomitą okazją do zapoznania się z nowinkami z branż technicznych. Porady ekspertów i doradców technicznych uzyskane przez klientów na temat produktów to największa,bezcenna wartość tej imprezy.