Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Szybki kontakt:

+48 661331215

WAŻNE! Aktualności dotyczące działalności firmy w związku z wirusem COVID-19

zobacz komunikaty

Szanowni Państwo,

w związku z kryzysową sytuacją związaną z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 informujemy, że firma DROMET podjęła wszelkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom firmy, wszystkim współpracownikom i kontrahentom.

Jednocześnie informujemy, że nasza produkcja działa bez zakłóceń, wszystkie zapytania ofertowe, zamówienia i wysyłki towarów realizowane są na bieżąco. Część naszych pracowników bezpośrednio współpracujących z Klientami świadczy pracę zdalnie, co za tym idzie mogą Państwo bez problemu kontaktować się z nimi drogą telefoniczną lub mailową.

Mamy nadzieję, że niedogodności wynikające ze stanu zagrożenia epidemiologicznego są przejściowe i wspólnie uda się nam przejść przez ten trudny dla wszystkich czas.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami handlowymi:

Adres e-mail do zapytań:

biuro@dromet.pl

Aktualności

Dromet Systemy Zamocowań > Aktualności > Dromet wystawcą na Targach Pracy

Dromet wystawcą na Targach Pracy

Firma Dromet 10 kwietnia 2014 r. była wystawcą na V Grodziskich Targach Pracy zorganizowanych przez starostę grodziskiego i dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Grodzisku Mazowieckim. Targi odbyły się w Sali gimnastycznej Zespołu Nr 1 w Grodzisku Mazowieckim, przy ulicy Żwirki i Wigury 4.

Targi były okazją dla poszukujących pracy do zapoznania się z ofertami pracy firm z regionu powiatu grodziskiego oraz idealnym miejscem do zadawania pytań ekspertom z Urzędu Skarbowego, Państwowej Inspekcji Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz doradcom zawodowym.

Firma Dromet po raz kolejny aktywnie wzięła udział w Targach wychodząc do odwiedzających z ofertami pracy w Firmie Dromet i Metalmarket.