Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Szybki kontakt:

+48 661331215

Aktualności

Dromet Systemy Zamocowań > Aktualności > Dromet z tytułem Gazeli Biznesu 2012

Dromet z tytułem Gazeli Biznesu 2012

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Firma Dromet zdobyła tytuł Gazeli Biznesu 2012 r. XIII Edycja cenionego rankingu Gazele Biznesu została rozstrzygnięta!

Oficjalne wręczenie tytułu Gazeli Biznesu 2012 roku będzie miało miejsce na uroczystej gali:

Warszawa 05.03.2013, ATM STUDIO Sp. z o.o., Hala D – I piętro, ul. Wał Miedzeszyński 384, godz.18.00

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Po ogłoszeniu rankingu, począwszy od grudnia do marca „Puls Biznesu” organizuje w 12 miastach Polski specjalne uroczystości, podczas których w obecności regionalnych władz wręczamy laureatom rankingu statuetki i pamiątkowe dyplomy. To również okazja do spotkania najlepszych menedżerów i poszerzenia wiedzy.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz „Pulsu Biznesu” zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

W każdej edycji rankingu badamy wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji weryfikowano wyniki osiągnięte w okresie 2009-2010-2011.

O tytuł Gazeli Biznesu 2012 może ubiegać się firma, która spełnia wszystkie poniższe kryteria:

O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (2011 vs. 2009). W rankingu nie mogą brać udziału firmy oferujące usługi finansowe i powiązane z nimi, takie jak: banki, firmy ubezpieczeniowe, faktoringowe. W rankingu nie uwzględniamy wyników grup kapitałowych.

Udział w rankingu jest bezpłatny.