Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Szybki kontakt:

+48 661331215

WAŻNE! Aktualności dotyczące działalności firmy w związku z wirusem COVID-19

zobacz komunikaty

Szanowni Państwo,

w związku z kryzysową sytuacją związaną z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 informujemy, że firma DROMET podjęła wszelkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom firmy, wszystkim współpracownikom i kontrahentom.

Jednocześnie informujemy, że nasza produkcja działa bez zakłóceń, wszystkie zapytania ofertowe, zamówienia i wysyłki towarów realizowane są na bieżąco. Część naszych pracowników bezpośrednio współpracujących z Klientami świadczy pracę zdalnie, co za tym idzie mogą Państwo bez problemu kontaktować się z nimi drogą telefoniczną lub mailową.

Mamy nadzieję, że niedogodności wynikające ze stanu zagrożenia epidemiologicznego są przejściowe i wspólnie uda się nam przejść przez ten trudny dla wszystkich czas.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami handlowymi:

Adres e-mail do zapytań:

biuro@dromet.pl

Aktualności

Dromet Systemy Zamocowań > Aktualności > Dromet zauważony przez czasopismo branżowe

Dromet zauważony przez czasopismo branżowe

Dromet – wiodący producent systemów zamocowań i elementów złącznych został doceniony przez czasopismo branżowe „FastenerFixing”.

W numerze styczniowym „FastenerFixing” jest bardzo obszerny artykuł mówiący o Targach FASTENER POLAND, które odbyły się w listopadzie w Krakowie.

To pierwsze tego typu Targi Elementów Złącznych wzorowane na formule FastenerFairs.

Targi w Polsce to sukces organizatorów, firm Targi Kraków i Grupy Elamed.

Targi zgromadziły ponad 110 wystawców z 12 krajów. Na Targach były firmy z Chin, Czech, Danii, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Tajwanu, Wielkiej Brytanii, USA oraz Włoch.

Firma Dromet była jednym z wystawców tych targów i została uwidoczniona na zdjęciach przez fotografa popularnego czasopisma branżowego.

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję Targów FASTENER POLAND w Krakowie, które odbędą się w dniach 16-18 października 2018 r.

Firma Dromet zamówiła stoisko numer D21, zapraszamy serdecznie.