Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Szybki kontakt:

+48 661331215

WAŻNE! Aktualności dotyczące działalności firmy w związku z wirusem COVID-19

zobacz komunikaty

Szanowni Państwo,

w związku z kryzysową sytuacją związaną z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 informujemy, że firma DROMET podjęła wszelkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom firmy, wszystkim współpracownikom i kontrahentom.

Jednocześnie informujemy, że nasza produkcja działa bez zakłóceń, wszystkie zapytania ofertowe, zamówienia i wysyłki towarów realizowane są na bieżąco. Część naszych pracowników bezpośrednio współpracujących z Klientami świadczy pracę zdalnie, co za tym idzie mogą Państwo bez problemu kontaktować się z nimi drogą telefoniczną lub mailową.

Mamy nadzieję, że niedogodności wynikające ze stanu zagrożenia epidemiologicznego są przejściowe i wspólnie uda się nam przejść przez ten trudny dla wszystkich czas.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami handlowymi:

Adres e-mail do zapytań:

biuro@dromet.pl

Aktualności

Dromet Systemy Zamocowań > Aktualności > Drut spawalniczy w dużych opakowaniach

Drut spawalniczy w dużych opakowaniach

Czas postoju jest kosztowny, a jego dwa główne powody, czyli wymiana szpuli oraz problemy z posuwaniem drutu mogą zostać zredukowane dzięki zestawom Marthon PaC firmy Esab. System ten może zredukować czas potrzebny na wymianę drutu o blisko 95%.
Niezwykle duża pojemności opakowań Marthon Pac poza zwiększeniem wydajności spawania przez rzadszą wymianę wsadu zapewnia również większą stabilność i porządek pracy.
Ciekawym rozwiązaniem jest specjalne łączenie zestawów Marathon Pac, które zapewnia 100% ciągłość pracy. Po wykorzystaniu wkładu z jednego opakowania maszyna automatycznie zaczyna korzystać z materiału znajdującego się w kolejnym zestawie.

Drut pakowany jest do bębna specjalną techniką zwijania. Gwarantuje to, że drut nie jest skręcony i wypaczony a jego odwijanie przebiega bezproblemowo (przekłada się to na niższy poziom zużycia dla podajnika drutu).

Opakowania Marathon Pac dostępne są w trzech rozmiarach: wersja standardowa, wersja jumbo, wersja mini dla niestopowych i niskostopowych drutów MAG, drutów MIG, drutów aluminiowych MIG.

Dodatkową zaletą tego systemu jest prosta instalacja i obsługa, oraz utylizacja pustych opakowań, które są w pełni odzyskiwalne w procesie recyclingu.

Pytania dotyczące systemu Marathon Pac prosimy kierować do swoich opiekunów handlowych bądź:
telefonicznie: 0 661 331 551
mailowo: biuro@dromet.com.pl