Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Szybki kontakt:

+48 661331215

WAŻNE! Aktualności dotyczące działalności firmy w związku z wirusem COVID-19

zobacz komunikaty

Szanowni Państwo,

w związku z kryzysową sytuacją związaną z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 informujemy, że firma DROMET podjęła wszelkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom firmy, wszystkim współpracownikom i kontrahentom.

Jednocześnie informujemy, że nasza produkcja działa bez zakłóceń, wszystkie zapytania ofertowe, zamówienia i wysyłki towarów realizowane są na bieżąco. Część naszych pracowników bezpośrednio współpracujących z Klientami świadczy pracę zdalnie, co za tym idzie mogą Państwo bez problemu kontaktować się z nimi drogą telefoniczną lub mailową.

Mamy nadzieję, że niedogodności wynikające ze stanu zagrożenia epidemiologicznego są przejściowe i wspólnie uda się nam przejść przez ten trudny dla wszystkich czas.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami handlowymi:

Adres e-mail do zapytań:

biuro@dromet.pl

Aktualności

Dromet Systemy Zamocowań > Aktualności > Fastener Fair 2019

Fastener Fair 2019

W dniach 19 – 21 marca 2019 r., na terenach wystawowych w Stuttgarcie odbędą się VIII targi Fastener Fair. Nasza firma kolejny raz będzie w nich aktywne uczestniczyć jako wystawca. Zapraszamy do odwiedzin targów i naszego pawilonu.

Link do wydarzenia:  http://www.fastenerfair.com

 

Krótko o targach:

Targi Fastener Fair to jedna z największych światowych wystaw branży zamocowań. Podczas targów zaprezentuje się ok. 900 wystawców z 40 krajów oferujących pełną gamę produktów i technologii zamocowań.

Uczestnictwo w targach Fastener Fair to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z partnerami i potencjalnymi klientami z całego świata. 3 dni intensywnych spotkań, tysiące odwiedzających, możliwość zapoznania się z trendami branży zamocowań.

 

Tak wyglądało nasze stoisko podczas poprzedniej edycji targów: