Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Szybki kontakt:

+48 661331215

WAŻNE! Aktualności dotyczące działalności firmy w związku z wirusem COVID-19

zobacz komunikaty

Szanowni Państwo,

w związku z kryzysową sytuacją związaną z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 informujemy, że firma DROMET podjęła wszelkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom firmy, wszystkim współpracownikom i kontrahentom.

Jednocześnie informujemy, że nasza produkcja działa bez zakłóceń, wszystkie zapytania ofertowe, zamówienia i wysyłki towarów realizowane są na bieżąco. Część naszych pracowników bezpośrednio współpracujących z Klientami świadczy pracę zdalnie, co za tym idzie mogą Państwo bez problemu kontaktować się z nimi drogą telefoniczną lub mailową.

Mamy nadzieję, że niedogodności wynikające ze stanu zagrożenia epidemiologicznego są przejściowe i wspólnie uda się nam przejść przez ten trudny dla wszystkich czas.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami handlowymi:

Adres e-mail do zapytań:

biuro@dromet.pl

Aktualności

Dromet Systemy Zamocowań > Aktualności > FASTENER POLSKA 2017

FASTENER POLSKA 2017

FASTENER POLSKA – to pierwsze targi tego rodzaju, które odbędą się w Europie Środkowej i Wschodniej. Przedstawiciele przemysłu zamocowań mają nadzieję, że staną się one regularnym wydarzeniem, które na stałe zagoszczą na mapie targów w Polsce.

Elementy mocujące są obecne w wielu branżach, w przemyśle motoryzacyjnym, sektorze meblarskim, budownictwie, rolnictwie. Targi FASTENER POLSKA to targi, które mają być imprezą branżową integrującą w jednym miejscu różne sektory z obszaru systemów zamocowań. Na FASTENER POLAND znajdziesz nowe kontakty handlowe, podpiszesz kontrakty, wymienisz się doświadczeniami z partnerami handlowymi oraz rozszerzysz wiedzę na temat nowych technologii na seminariach prowadzonych przez największych ekspertów z branży.

Około 1300 firm, ze sprzedażą przekraczającą 5 mld PLN jest obecnie aktywna na polskim rynku elementów złącznych. Do tej pory przemysł był bardzo rozproszony i brakowało mu miejsca, gdzie przedstawiciele tej branży mieliby okazję dzielić się swoim know-how i znaleźć nowe kontakty handlowe.

FASTENER POLAND to miejsce, które zmieni ten stan rzeczy i stanie się areną wymiany doświadczeń firm z branży systemów zamocowań i kopalnią nowych pomysłów dla tego sektora.

Polski rynek systemów zamocowań wreszcie ma miejsce, gdzie jego przedstawiciele
mogą odbywać regularne cykliczne spotkania, tak jak to ma miejsce w innych krajach europejskich.

To było szczególnie istotne, ponieważ polski rynek zajmuje piąte miejsce w Europie pod względem wielkości produkcji.

Na FASTENER POLAND spotkasz eksporterów i klientów z zagranicznych rynków, takich jak Niemcy, Słowacja, Rosji, Węgier, Ukrainy i Czech.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na Targach FASTENER POLAND w Krakowie w dniach 28-30 listopada 2017r., hala DUNAJ, stoisko D63.