Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Szybki kontakt:

+48 661331215

Aktualności

Dromet Systemy Zamocowań > Aktualności > Firma Dromet wystawcą na Targach Fastener Fair Stuttgart: 26-28.02.2013

Firma Dromet wystawcą na Targach Fastener Fair Stuttgart: 26-28.02.2013

Firma Dromet wystawcą na Targach Fastener Fair Stuttgart: 26-28.02.2013

Targi Fastener Fair Stuttgart – to jedno z najważniejszych wydarzeń dla przemysłu montażowego. Dopiero tutaj klienci i wystawcy mają szansę zobaczyć, że systemy zamocowań są wszędzie: bez nich nasz współczesny świat dosłownie by się rozpadł.

Targi Fastener Fair to jedyna szansa by zobaczyć na żywo różnego rodzaju systemy zamocowań od tych stosunkowo prostych śrub DIY do najbardziej wyrafinowanych złożonych technologii łączenia i mocowania. Tylko tutaj zobaczysz najnowsze technologie, najbardziej zróżnicowane i różnorodne rozwiązania branżowe stosowane z powodzeniem na całym świecie oraz nowe produkty o zwiększonej precyzji i wydajności.

Fastener Fair Stuttgart stanowi doskonałą platformę obrotu i źródło inspiracji dla branży.

Tylko na tych targach będziesz miał okazję spotkać nie tylko cały świat szeroko pojętych łączników i przemysłu montażowego, ale będziesz miał okazję spotkać dystrybutorów, dostawców, odbiorców komponentów i innych ekspertów przemysłu, którzy co dwa lata zjeżdżają ze wszystkich części świata, aby być częścią tego najważniejszego wydarzenia w branży.

W 2011 roku targi w Stuttgardzie były międzynarodowym miejscem spotkań dla ludzi z branży. 667 wystawców w trzech salach terenów wystawowych, 8300 odwiedzających z 86 krajów, to liczby, które oddają skalę i rangę tych Targów, plasując je jako najważniejsze wydarzenie w branży systemów mocujących.

Celem nadrzędnym „DROMET-u” jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań z zakresu technik zamocowań – w jak najkrótszym czasie i w jak najszerszym zakresie.

Na coraz bardziej wymagającym polskim i europejskim rynku z powodzeniem spełniamy oczekiwania naszych klientów. Poprzez indywidualne podejście, reagowanie na zmienne potrzeby, oraz doświadczenia wynikające z wieloletniej działalności, wypracowaliśmy wysokie standardy działania. Dążymy do uzyskania satysfakcji klienta poprzez sprawną obsługę, przyjazną atmosferę, pomoc i opiekę techniczną na każdym etapie współpracy.

Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie głównie w branży budowlanej, drogownictwie, przemyśle stoczniowym i górnictwie, energetyce. Poddawane są tam największym przeciążeniom. Mając to na uwadze, szczególną uwagę przywiązujemy do jakości oferowanego asortymentu. W trosce o bezpieczeństwo przestrzegamy najsurowszych zasad w procesie produkcyjnym. Największymi naszymi atutami są:

różnorodność oferowanego asortymentu – jesteśmy producentem, importerem i dystrybutorem
kreatywność działań w rozwiązywaniu codziennych i niecodziennych zadań
stabilność finansowa i gwarancja realizacji dostaw
umiejętność wsłuchania się w potrzeby i oczekiwania klientów
wykwalifikowana kadra

Z sukcesami działamy od 1994 roku. Warta uwagi jest nasza oferta na: cybanty, haki, liny stalowe, pręty gwintowane, kotwy oraz łańcuchy.

Przyjdź i zobacz nas w 2013!! Hala 8, stoisko S70, by dowiedzieć więcej na temat naszych produktów.

http://www.fastenerfair.com/stuttgart/english/