Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Szybki kontakt:

+48 661331215

WAŻNE! Aktualności dotyczące działalności firmy w związku z wirusem COVID-19

zobacz komunikaty

Szanowni Państwo,

w związku z kryzysową sytuacją związaną z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 informujemy, że firma DROMET podjęła wszelkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom firmy, wszystkim współpracownikom i kontrahentom.

Jednocześnie informujemy, że nasza produkcja działa bez zakłóceń, wszystkie zapytania ofertowe, zamówienia i wysyłki towarów realizowane są na bieżąco. Część naszych pracowników bezpośrednio współpracujących z Klientami świadczy pracę zdalnie, co za tym idzie mogą Państwo bez problemu kontaktować się z nimi drogą telefoniczną lub mailową.

Mamy nadzieję, że niedogodności wynikające ze stanu zagrożenia epidemiologicznego są przejściowe i wspólnie uda się nam przejść przez ten trudny dla wszystkich czas.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami handlowymi:

Adres e-mail do zapytań:

biuro@dromet.pl

Aktualności

Dromet Systemy Zamocowań > Aktualności > Nowa aprobata techniczna

Nowa aprobata techniczna

11 czerwca 2007r. została wystawiona aprobata techniczna AT-15-7357/2007, której przedmiotem certyfikacji są łączniki śrubowe Dromet. Aprobata ważna jest do dnia 11 czerwca 2012 r. Nowa aprobata jest naturalną kontynuacją aprobaty o nr. AT-06-0499/2001 wydanej przez COBR METALPLAST.

Czym jest aprobata techniczna?

Jest to dokument wydawany przez uprawniony ośrodek certyfikacyjny określający szereg właściwości, którymi cechuje się przedmiot poddawany certyfikacji.

Aprobata techniczna określa:

1. przeznaczenie, zakres i warunki stosowania
2. właściwości techniczne, wymagania
3. kształt, wymiary i tolerancja
4. wykonanie
5. wytrzymałość
6. cechowanie
7. pakowanie, przechowywanie i transport
8. kontrola jakości

Kto wystawił aprobatę techniczną dla złączy Dromet?

Instytut Techniki Budowlanej (w skrócie ITB), mający swoją siedzibę w Warszawie przy ulicy Filtrowej 1. Instytut istnieje od 1949r. i jest upoważniony na podstawie „Ustawy Prawo Budowlane” do udzielania aprobat technicznych (AT ITB).
Strona internetowa instytutu: www.itb.pl

Co aprobata techniczna daje Tobie i Twoim klientom?

Przede wszystkim pewność, że zakupione złącze spełnia swoje założenia wytrzymałościowe i jakościowe. Jest to nieoceniony atut takiego produktu – który może być bez przeszkód wykorzystywany w polskim budownictwie.
Istotne jest również to, że każda sztuka danego elementu będzie taka sama. Wynika to z założonego przez aprobatę systemu kontroli jakości.