Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Szybki kontakt:

+48 661331215

WAŻNE! Aktualności dotyczące działalności firmy w związku z wirusem COVID-19

zobacz komunikaty

Szanowni Państwo,

w związku z kryzysową sytuacją związaną z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 informujemy, że firma DROMET podjęła wszelkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom firmy, wszystkim współpracownikom i kontrahentom.

Jednocześnie informujemy, że nasza produkcja działa bez zakłóceń, wszystkie zapytania ofertowe, zamówienia i wysyłki towarów realizowane są na bieżąco. Część naszych pracowników bezpośrednio współpracujących z Klientami świadczy pracę zdalnie, co za tym idzie mogą Państwo bez problemu kontaktować się z nimi drogą telefoniczną lub mailową.

Mamy nadzieję, że niedogodności wynikające ze stanu zagrożenia epidemiologicznego są przejściowe i wspólnie uda się nam przejść przez ten trudny dla wszystkich czas.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami handlowymi:

Adres e-mail do zapytań:

biuro@dromet.pl

Aktualności

Dromet Systemy Zamocowań > Aktualności > Relacja z targów Fastener Fair 2017

Relacja z targów Fastener Fair 2017

Targi specjalistyczne dla specjalistów z branży techniki zamocowań, która ma zastosowanie w wielu sektorach przemysłu, takich jak: budownictwo, motoryzacja, elektronika, artykuły elektryczne i domowe, budowa maszyn, produkcja mebli i wiele innych.

Liczby targów:

Zespół Dromet już po raz trzeci z rzędu (2013, 2015, 2017) uczestniczył w tego typu targach jako wystawca. Specyfika produkcji Firmy Dromet idealnie wpisuje się filozofię Targów w Stuttgardzie. Produkcja specjalna, zamówienia indywidualne, wyroby według rysunków technicznych klienta, produkcja masowa na wielką skalę to główne tematy rozmów z klientami, które zaowocują zamówieniami w najbliższym czasie.

Dromet na stałe wpisuje się w krajobraz wystawców targów w Stuttgardzie, budując konsekwentnie swoją markę producenta systemów zamocowań i elementów złącznych.

Galeria z targów: