Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Szybki kontakt:

+48 661331215

WAŻNE! Aktualności dotyczące działalności firmy w związku z wirusem COVID-19

zobacz komunikaty

Szanowni Państwo,

w związku z kryzysową sytuacją związaną z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 informujemy, że firma DROMET podjęła wszelkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom firmy, wszystkim współpracownikom i kontrahentom.

Jednocześnie informujemy, że nasza produkcja działa bez zakłóceń, wszystkie zapytania ofertowe, zamówienia i wysyłki towarów realizowane są na bieżąco. Część naszych pracowników bezpośrednio współpracujących z Klientami świadczy pracę zdalnie, co za tym idzie mogą Państwo bez problemu kontaktować się z nimi drogą telefoniczną lub mailową.

Mamy nadzieję, że niedogodności wynikające ze stanu zagrożenia epidemiologicznego są przejściowe i wspólnie uda się nam przejść przez ten trudny dla wszystkich czas.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami handlowymi:

Adres e-mail do zapytań:

biuro@dromet.pl

Stała współpraca – oferta hurtowa

Dromet Systemy Zamocowań > Stała współpraca – oferta hurtowa

Chcesz kupować w cenach hurtowych?

Zadzwoń: 661 331 215  lub napisz: hurt@dromet.com.pl

Przedstawimy Ci ceny, dostępność oraz warunki handlowe. Szanujemy Twój czas dlatego gwarantujemy szybką odpowiedź i fachowe doradztwo.

Oferta skierowana jest do firm/instytucji, które potrzebują stałego zaopatrzenia lub zamawiają większą ilość na potrzeby inwestycji.

Zaopatrujemy sklepy, hurtownie, firmy produkcyjne jako podwykonawca, wspieramy inwestycje.

Zalety i dodatkowe narzędzia udostępniane przy stałej współpracy:

  • Dostęp do platformy B2B – możliwość zamawiania on-line, sprawdzania stanu magazynowego i aktualnych cen z przypisanym rabatem
  • Przypisany do obsługi przedstawiciel handlowy / doradca klienta
  • Indywidualne oferty cenowe, szybkie wyceny
  • Stałe rabaty
  • Priorytety w dostawach
  • Możliwość uczestnictwa w programie lojalnościowym

Jesteśmy polską firmą produkcyjną i z powodzeniem działamy od 1994r. Współpracujemy z firmami w całej Polsce oraz w Europie. Poza ofertę produkcyjną posiadamy w katalogu dziesiątki tysięcy pozycji z szeroko rozumianej branży systemów zamocowań.

Poznaj naszą produkcję:

ZAPYTANIE OFERTOWE

Skorzystaj z formularza:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z obsługą zapytania z formularza kontaktowego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest DROMET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w ul. 3 Maja 4, Chylice Kolonia, 96-313 Jaktorów.
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.