Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B

Szybki kontakt:

+48 661331215

WAŻNE! Aktualności dotyczące działalności firmy w związku z wirusem COVID-19

zobacz komunikaty

Szanowni Państwo,

w związku z kryzysową sytuacją związaną z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 informujemy, że firma DROMET podjęła wszelkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom firmy, wszystkim współpracownikom i kontrahentom.

Jednocześnie informujemy, że nasza produkcja działa bez zakłóceń, wszystkie zapytania ofertowe, zamówienia i wysyłki towarów realizowane są na bieżąco. Część naszych pracowników bezpośrednio współpracujących z Klientami świadczy pracę zdalnie, co za tym idzie mogą Państwo bez problemu kontaktować się z nimi drogą telefoniczną lub mailową.

Mamy nadzieję, że niedogodności wynikające ze stanu zagrożenia epidemiologicznego są przejściowe i wspólnie uda się nam przejść przez ten trudny dla wszystkich czas.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami handlowymi:

Adres e-mail do zapytań:

biuro@dromet.pl

Aktualności

Dromet Systemy Zamocowań > Aktualności > Zimowa promocja osprzętu do lin

Zimowa promocja osprzętu do lin

Mamy przyjemność przedstawić zimową promocję na osprzęt do lin.

Wystarczy w dniach 05.02.2010 – 19.02.2010 zalogować się w sklepie internetowym i złożyć zamówienie na asortyment objęty promocją aby otrzymać w prezencie bluzę polarową Dromet. Warunkiem otrzymania nagrody jest złożenie zamówienia na kwotę 1500pln obejmujące min. 15 pozycji asortymentowych w pełnych opakowaniach.

Dodatkowo za zakupy przekraczające 2500 zł, obejmujące min. 25 pozycji asortymentowych w pełnych opakowaniach dostaną Państwo w prezencie 2 bluzy polarowe lub 1 bluzę i stojak ekspozycyjny.

W celu ustalenia dodatkowych szczegółów promocji prosimy o kontakt z przedstawicielami handlowymi.