Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B

Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Search in posts
Search in pages

Szybki kontakt:

+48 661331215
Dromet Systemy Zamocowań > Oferta > Zamocowania lekkie > Podkładki do śrub > Podkładki kwadratowe PN 82010 ocynkowane: PDK

Podkładki kwadratowe PN 82010 ocynkowane: PDK

B2B - Sklep on-line Ceny hurtowe Wycena produkcji

Do połączeń śrubowych stosowane w konstrukcjach drewnianych.

Podkładki kwadratowe – niestandardowe:

Tabela przedstawia jedynie najpopularniejsze i najczęściej stosowane podkładki kwadratowe. Jeżeli poszukują Państwo podkładek o innych parametrach prosimy o sprawdzenie dostępności kontaktując się z nami drogą mailową bądź telefonicznie (zakładka kontakt).

Podkładki kwadratowe – charakterystyka:

  • powierzchnia ocynkowana
  • norma PN82010
  • oznaczenie Dromet: Podkładki kwadratowe PDK

Spotykane nazewnictwo:

Podkładki do drewna.

Kod towaruRozmiar (pod gwint)Ilość kg w opakowaniu
PDK10M 1010
PDK12M 1210
PDK16M 1610
PDK20M 2010
PDK24M 2410
PDK30M 3010


Sprawdź cenę i dostępność na:
B2B - Sklep on-line
Sprawdź certyfikaty i aprobaty:
Nasze certyfikaty
Pobierz katalog PDF:
Katalog produktów

Powiązane produkty

Przedstawione i zamieszczone na stronie www zdjęcia i opisy produktów nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa i mogą w nieznacznym stopniu odbiegać od ich rzeczywistego stanu (np.: kolor, detal). W celu zweryfikowania poprawności oferty prosimy o kontakt z Działem Handlowym, email: handel@dromet.com.pl lub pod numerem telefonu 46 856-67-00. Zamieszczone na stronie www zdjęcia i opisy stanowią własność intelektualną firmy DROMET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Ich użytkowanie i przetwarzanie bez pisemnej zgody przedstawiciela firmy DROMET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. jest zakazane.