Jesteśmy producentem zamocowań od 1994r. Wyceń swój produkt lub zadzwoń do nas: 661 331 215
Polski producent elementów złącznych
B2B
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

Szybki kontakt:

+48 661331215

WAŻNE! Aktualności dotyczące działalności firmy w związku z wirusem COVID-19

zobacz komunikaty

Szanowni Państwo,

w związku z kryzysową sytuacją związaną z pandemią wywołaną wirusem COVID-19 informujemy, że firma DROMET podjęła wszelkie działania, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom firmy, wszystkim współpracownikom i kontrahentom.

Jednocześnie informujemy, że nasza produkcja działa bez zakłóceń, wszystkie zapytania ofertowe, zamówienia i wysyłki towarów realizowane są na bieżąco. Część naszych pracowników bezpośrednio współpracujących z Klientami świadczy pracę zdalnie, co za tym idzie mogą Państwo bez problemu kontaktować się z nimi drogą telefoniczną lub mailową.

Mamy nadzieję, że niedogodności wynikające ze stanu zagrożenia epidemiologicznego są przejściowe i wspólnie uda się nam przejść przez ten trudny dla wszystkich czas.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt bezpośrednio z naszymi przedstawicielami handlowymi:

Adres e-mail do zapytań:

biuro@dromet.pl

Zgłoszenie do programu lojalnościowego i zamówienie nagrody

Dromet Systemy Zamocowań > Nagrody i Promocje > Zgłoszenie do programu lojalnościowego i zamówienie nagrody

Wyślij poniższy formularz:

Jeżeli chcesz zamówić nagrodę z naszego nowego katalogu prosimy o przesłanie poniższego formularza.

 

 • Dane firmy uczestniczącej w programie "Nagrody i Promocje"

 • Dane osoby składającej zamówienie

 • Realizacja nagrody

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z obsługą wiadomości z formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest DROMET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w ul. 3 Maja 4, Chylice Kolonia, 96-313 Jaktorów.
  Oświadczam, że jestem osobą upoważnioną do zgłoszenia firmy do programu "Nagrody i Promocje"
  Uczestnictwo w programie "Nagrody i Promocje" oraz realizacja nagrody wymaga akceptacji regulaminu. Treść regulaminu: Pobierz regulamin
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest DROMET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w ul. 3 Maja 4, Chylice Kolonia, 96-313 Jaktorów. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.
 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.